Wiky Watch-Akıllı Çocuk Telefonu ve Saati

Ön Bilgi Formu

Konumunuza En Yakın Satış Noktaları
Teknik Servis Formu İçin Tıklayınız Teknik Servis 0216 345 93 60 Sorun Yaşadığınız Cihazınızı Göndermeden Önce Yukarıdaki Butona Tıklayarak "Teknik Servis Formu"nu Doldurmanız Gerekmektedir. Formu Doldurdukdan Sonra "Verilen ID" İle Birlikte Tarafımıza Kargo Gönderimi Yapabilirsiniz.

Teknik Destek

İletişim

Wiky Watch Akıllı Çocuk Telefonunu Satın Aldıktan Sonra Kurulum Bilgisi, Kullanım Detayları, Teknik Sorularınız, Ürün İadesi vb. İçin (0216) 348 93 93 Numaralı Telefonu Arayabilirsiniz.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi Her Gün Sabah Saat 10:00 Olmak Üzere Mesai Başlayıp, Akşam Saat 17:00'da Son Bulmaktadır. Mesai Saatleri Dışında ve Özel Günlerde Teknik Servisimiz Kapalıdır.

İade ve Teknik Servis

Anlaşmalı Olduğumuz UPS Kargo "444 00 66" Numaralı Telefonu Arayarak Firma Kodumuzu Paylaşarak Kurye Talebinde Bulunup Tarafımıza Gönderim Yapabilirsiniz.

Kargo Firma Kodu

İade ve Teknik Servis/ Destek Talepleriniz için UPS Kargo'yu Arayarak "4484E8" Firma Kodumuzu Paylaşarak Kurye Talebinde Bulunup Tarafımıza Gönderim Yapabilirsiniz.

Wiky Watch Akıllı Çocuk Telefonu ve Saati

Konumunuza En Yakın Mağaza ve Satış Noktaları Bulunmuştur!

Hemen Mağazaları İncele
Wiky Watch Satış Noktaları Sayfamızdan, Size En Yakın Olan Mağazamızı Bularak, Keyifli ve Güvenli Bir Alışveriş Gerçekleştirebilirsiniz.

Online Ön Bilgi Formu

Whatsapp Bilgi Hattı!
Online Ön Bilgi Formu