WHATSAPP'TA SENİNLEYİZ! BİZİMLE İLETİŞİME GEÇ    ●    STERİL PAKETLEME    ●    TÜM ONLINE ÖDEMELERDE KARGO BEDAVA!    ●    HIZLI VE GÜVENLİ TESLİMAT    ●    WHATSAPP'TA SENİNLEYİZ! BİZİMLE İLETİŞİME GEÇ    ●    STERİL PAKETLEME    ●    TÜM ONLINE ÖDEMELERDE KARGO BEDAVA!    ●    HIZLI VE GÜVENLİ TESLİMAT

İade Koşulları ve Teslimat

Ön Bilgilendirme Formu

İşbu ön bilgilendirme formu kapsamında alıcıya siparişinin detayları hakkında bilgilendirme yapılmakta olup, alıcı tarafından mal veya hizmetin online olarak satın alınmasına ilişkin olarak 29188 sayılı Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği gereğince Mesafeli Satış Sözleşmesini onaylaması gerekmektedir. Alıcı ön bilgilendirme formu ve Mesafeli Satış Sözleşmesine ilişkin bilgileri üyeliğinin bağlı olduğu “Hesabım” sayfasından takip edebilecek ve siparişine ilişkin verdiği bilgileri “Hesabım” sayfasından değiştirebilecektir.

Ön bilgilendirme formu ve Mesafeli Satış Sözleşmesi, satıcı tarafından kayıt altına alınmakta olup, alıcı dilediği zaman “Hesabım” sayfasından metinlere ulaşım sağlayabilecektir.

Wiky Watch tarafından Kullanım ve Gizlilik Sözleşmesi’nde belirtilen gizlilik kuralları uygulanmaktadır.

ALICININ AŞAĞIDA DETAYLARI VERİLEN ÜRÜNE İLİŞKİN SİPARİŞİ ONAYLAMASI HALİNDE, ALICI, İŞBU ÖN BİLGİLENDİRME FORMU VE MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ HÜKÜMLERİNE TABİ OLARAK ÖDEME YÜKÜMLÜLÜĞÜ ALTINA GİRMİŞ OLACAKTIR.

Web Sitesi: https://www.wikywatch.com.tr

Telefon: +90 216 348 93 93

E-posta: info@wikywatch.com.tr

WhatsApp: 0549 467 17 40

Adres: Altunizade Mah. Kısıklı Cad. Aköz İş Merkezi, No:14/2 B Blok, Kat 1, Daire:1, 34662 Üsküdar/İSTANBUL

Ödeme Koşulları

Ürün bedeli, web (internet) sitesinde ilan edilen bedeldir. Wiky Watch, ürün fiyatlarını her zaman değiştirme hakkına sahiptir. Alıcının Mesafeli Satış Sözleşmesi’nin sona ermesinden sonra yeniden siparişte bulunması halinde güncel tarife geçerli olacaktır.

Ürünlerin Teslimi

Ürün, alıcının internet sitesi üzerinde belirttiği teslimat adresine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa, faturası ile birlikte paketlenmiş ve sağlam olarak ortalama 7 iş günü içerisinde teslim edilir, zorunluluk arz eden hallerde bu süre uzayabilir.

Ürün, alıcıdan başka bir kişi/kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi/kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden satıcı sorumlu tutulamaz.

Alıcı, kargo ambalajını kontrol etmekle ve bir sorun gördüğünde, kabul etmemekle ve kargo firması yetkilisine tutanak tutturmakla sorumludur. Aksi halde satıcı sorumluluk kabul etmeyecektir.

İade İşlemleri

  • İnternet sitemiz (https://www.wikywatch.com.tr) üzerinden satın aldığınız ürünleri SIM kart takılmamış olması şartıyla kargonuz elinize ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünü iade edebilir veya 30 gün içerisinde başka bir ürünle değişim yapabilirsiniz.
  • Siparişiniz size ulaştığında ürün ile ilgili herhangi bir sorun varsa aynı gün içerisinde info@wikywatch.com.tr e-posta adresimizden veya 0216 348 93 93 numaralı telefondan bizlere durumu bildirmeniz gerekmektedir.
  • İnternet sitemiz dışındaki satış noktalarımızdan aldığınız ürünlerin iade ve değişimleri için yine alışverişi gerçekleştirdiğiniz satış noktasına başvurmanız gerekmektedir.
  • Değiştirmek veya iade etmek istediğiniz ürünü kutusu içerisinde; aksesuarları, garantisi ve faturası (promosyon veya hediye ürünü varsa onlarla birlikte) ile gönderiniz. Kargo şubesinden ürünün yeni kargo poşetine koyulmasını talep ediniz. Tahrip edilmiş, kullanılmış, kutusuz, garanti belgesi ve aksesuarları (var ise promosyon veya hediye ürünü) eksik olan ürünlerin iadesi ve değişim işlemleri kesinlikle yapılamamaktadır.
  • İade/değişim işlemi için "kolay iade" talebi oluşturulmalıdır. Müşteri temsilcilerimizden alacağınız "iade kargo kodunu" UPS kargo şubesi ile paylaşmanız halinde ücretsiz iade hizmetinden faydalanabilirsiniz.
  • İade ve değişim işlemleri için; 0216 348 93 93 numaralı telefonumuzdan veya 0549 467 17 40 WhatsApp hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. İade ve değişim adresimiz: Altunizade Mah. Kısıklı Cad. Aköz İş Merkezi, No:14/2, B Blok, Kat 1, Daire:1, 34662 Üsküdar/İSTANBUL
  • Kargonuzun tarafımıza ulaşması ve teknik servis kontrollerinin yapılması sonrasında, iade işlemleriniz başlatılır ve iade tutarı bankanıza bağlı olarak 15 iş günü içerisinde tarafınıza ulaşır. Bu sürece Wiky Watch müdahale edememektedir.
  • Ürünlerimizi sağlıklı ve huzurlu günlerde keyifle kullanmanızı dileriz.

Uyuşmazlıkların Çözümü

İşbu ön bilgilendirme formunun uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değerlerin altında bulunan uyuşmazlıklarda alıcının mal veya hizmeti satın aldığı veya ikametgâhının bulunduğu yer Tüketici Hakem Heyetleri ve söz konusu değerlerin üzerindeki uyuşmazlıklarda Tüketici Mahkemeleri yetkilidir.

Tüm Wiky Watch Modelleri

Wiky Watch Akıllı Çocuk Telefonları İle Tüm Korkularınız Sona Erecek ve Artık Huzur İçinde Çocuğunuzdan Haber Alabileceksiniz.

Kampanya!
Kampanya!
Kampanya!
Kampanya!
Kampanya!
Kampanya!
Kampanya!
Kampanya!

Hemen İletişime Geçin

Hemen Bizimle İletişime Geçin, Avantajlı Fırsatlardan Yararlanın.

Hemen Bilgi Al!
Formu Dolduran Herkese
İNDİRİM FIRSATI!

Ön Bilgi Formunu Doldurarak
Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.

Resmi Satış Noktalarımız

Wiky Watch Ürününü En Yakın Satış Noktasından Deneyimleyebilirsiniz.

Online Ödemelerde Kargo Bedava
Dilediğiniz Her Yerden Güvenli Alışverişin Keyfini Çıkarın.
Güvenli Alışveriş
Ödeme ve Adres Bilgilerinizi Kaydedin Güvenli Alışveriş Yapın.
Wiky Watch Hakkında
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Bize Yazın - (0542)354 47 20
Hemen Bize Yazın - (0542)354 47 20

Satış
WhatsApp Hattı

(0542)354 47 20

Hemen Bilgi Al!
Formu Dolduran Herkese
İNDİRİM FIRSATI!

Ön Bilgi Formunu Doldurarak
Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.