WHATSAPP'TA SENİNLEYİZ! BİZİMLE İLETİŞİME GEÇ    ●    STERİL PAKETLEME    ●    TÜM ONLINE ÖDEMELERDE KARGO BEDAVA!    ●    HIZLI VE GÜVENLİ TESLİMAT    ●    WHATSAPP'TA SENİNLEYİZ! BİZİMLE İLETİŞİME GEÇ    ●    STERİL PAKETLEME    ●    TÜM ONLINE ÖDEMELERDE KARGO BEDAVA!    ●    HIZLI VE GÜVENLİ TESLİMAT

Teknik Servis Kayıt Formu

Ad Soyad *
Gsm No *
E-Mail Adresi
Lokasyon Bilgileri *
Açık Adres Bilgileri *
Wiky Watch Ürünü *
Imei No *
Arıza Kategorileri *
Diğer Arıza Tanımı *
Kutu İçeriği *
ÖNEMLİ UYARILAR!
  • Yalnızca firmamıza ait ürünleri faturası ile gönderiniz.
  • Yasal teknik servis süreci yasal olarak 20 (iş) günü sürmektedir.
  • Göndermiş olduğunuz ürünler garanti kapsamında ise tarafımızca onarım, değişim veya yazılım güncelleme işlemi yapılacaktır.
  • 90 gün içerisinde teslim alınmayan ürünlerden firmamız sorumlu değildir.

Faturasız gönderilen ya da Garanti süresi biten arızalı ürünler garanti kapsamı dışında olacağından, teknik servis kontrol sonrasında çıkabilecek tamir ücreti kabul edilmediği takdirde geri gönderim kargo ücreti tüketiciye aittir.

ÜRÜN - ÜRÜNLERİ GARANTİ KAPSAMI DIŞINA ÇIKARACAK KULLANICI HATALARI

Tüketici, ürünün işleyişine, teknik özelliklerine ve kullanım talimatlarına uygun bir şekilde kullanmadığı takdirde meydana gelen değişiklik ve bozulmalardan sorumludur. Bu durumda yapılan işlem ücretlendirilecektir. Ürünü garanti kapsamı dışına çıkaracak kullanıcı hataları; Uygunsuz paketleme, üründe çatlak ve kırık, ürün üzerindeki vidalarla oynama, fiziksel müdahale, ürün üzerindeki etiket, seri numarası vs. çıkarılması, ürüne yanlış yazılım yüklenmesi, ürünün içerisine sıvı girmesi, elektrik şebekelerinden doğan tüm arızalar, yanlış kablo bağlantısı sonucu ürüne fiziki zarar verilmesi, seri numarasının değiştirilmesi, seri numarasının okunmayacak şekilde olması, direkt prizden adaptör ile şarj edilmesi, kırılması veya zarar görmesi, doğal afetlerden kaynaklanan hasarlar, yanık ve isli yongalar v.b. yetkisiz yapılan herhangi bir müdahale ürünleri garanti dışı bırakacaktır. Sıvı ile temas veya darbe cihazın onarım işlemleri sırasında farklı arızaların ortaya çıkmasına hatta cihazın açılmamasına yol açabilir. Cihazın onarımı yapılsa dahi ileride aynı arıza tekrarlanabilir ve/veya farklı arızalar oluşabilir. Böyle cihazlara onarım garantisi verilemez ve bu durumdan merkezimiz sorumlu tutulamaz. Kargo taşıma esnasında ürünler ciddi anlamda hasar alabilir. Bunu önleyebilmek adına kutu/koli ürünün ağırlığını taşıyabilecek kadar dayanıklı olmalıdır. Ürün gönderiminde yaşanan tüm sorunlar göndericiye aittir.